• +90 212 706 15 16
  • Konum Bilgisi

Biz Kimiz

Biz Kimiz


                                                                   NİMET ÖZKAN   

(EFT Uzmanı ve Eğitmeni & EMO& Modern Stres Yönetimi ve Access Bars Eğitmeni)  

Nimet Özkan, 1983 İstanbul doğumlu, evli ve bir erkek çocuk annesi olan bir bireydir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olarak iş hayatına atılmış ve yaklaşık 10 yıl süresince farklı şirketlerde çeşitli görevlerde yöneticilik yapmıştır. 2011 yılında, kariyerini modern enerji teknikleriyle geliştirmeye karar vererek, öncelikle EFT Master uzman uygulayıcısı olarak modern enerji kariyerine adım atmıştır. Ardından, merkezi İngiltere'de bulunan Uluslararası Enerjistler Birliği The GOE onaylı Eğitmenlik Eğitimi ile uzmanlık alanlarında eğitmenlik yapmaya başlamıştır.

Nimet Özkan'ın eğitim aldığı ve uygulama yaptığı geniş bir alan yelpazesi bulunmaktadır. Bunlar arasında EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği), Enerji EFT, Access Bars, Emo Trance Met Pro, Modern Stres Uzmanlığı, Bioenerji Master Seviye, Reiki, Beden Prosesleri, Facelift, 3. Göz Aktivasyonu, Beden Şifası, Yaşam Koçluğu, Süper Mind ve Star Matrix, Modern Enerji Koçluğu gibi konular yer almaktadır. Ayrıca, Theta Healing alanında da uygulama yapmaktadır.

2023 yılında Nimet Özkan, modern enerji teknikleri arasına eklediği Pratik EFT Eğitimi ile dikkat çekmiştir. Bu eğitimde, katılımcılara duygusal özgürlüklerini kazanma ve günlük yaşamlarında karşılaştıkları stres, kaygı gibi duygusal zorluklarla başa çıkma konularında pratik beceriler kazandırmayı amaçlamıştır. Pratik EFT Eğitimi, Nimet Özkan'ın uzmanlığı ve deneyimleri doğrultusunda geliştirilen bir programdır, ve katılımcılara duygusal dengeyi sağlama konusunda etkili araçlar sunar. Özkan'ın motivasyonu ve bilgi birikimi, bireylere "Sen Değiş, Dünya Değişsin" sloganını benimseyerek PRATİK EFT Eğitimi ile SEN İYİLEŞ bilincini yeni bir eğitmle taçlandırmıştır.Nimet Özkan kişilerin kendi hayatlarına olumlu katkılarda bulunmalarına yardımcı olmaktadır.

Nimet Özkan'ın geliştirdiği PRATİK EFT ve ötesi eğitimi, üç aşamadan oluşmaktadır ve her bir aşama bireylere kendi içsel yolculuklarına rehberlik etmeyi ve başkalarına katkı sağlamayı hedeflemektedir. Aşama 1: Sen İyileş, Aşama 2: Sen İyileştir, Aşama 3: Sen Öğret olarak adlandırılan bu aşamalar, bireylerin kendi içsel iyileşmelerini gerçekleştirmelerinin yanı sıra bu iyileşmeyi başkalarına öğretme ve paylaşma becerilerini geliştirmelerine olanak tanır.


 

  ERKAN ÖZKAN

(EFT Eğitmeni- EFT Uzmanı &  Modern Stres Yönetimi Eğitmeni)  

1976 İstanbul doğumlu Evli ve 1 erkek çocuk babasıyım. İzzet Baysal Üniversitesi Ekonomi Mezunuyum. Yaklaşık 20 yıllık profesyonel iş tecrübesi arasında Birçok farklı konuda ve çeşitli faaliyet alanlarında görevler aldım.

EFT ile ilk kez kendi yaşadığım bir sorun Nedeniyle tanıştım. Modern Tıp yöntemleri ile yeterince ilerleyemediğimi görünce yoğun bir araştırma maratonu sonrası EFT ile karşılaştım. EFT uygulaması ve çalışması çok basit bir yöntem, yapım gereği önce bu kadar basit bir şeyin nasıl bu kadar etkili olabileceğini çok sorguladım ve sonunda anladım ki; bizlere en iyi gelen şeyler aslında hep basit olanlardır, eğer bu böyle olmasaydı bu denli teknolojiyi hayatı kolaylaştırmak için geliştiremezdik. Teknolojinin temelinde sadece hayatı kolaylaştırmak ve basitleştirmek arzusu vardır. 

Elbette mühendislik olarak değilde  kullanım olarak basitlikten bahsediyorum. EFT nin arkasında ise 5000 yıllık bir bilgi birikimi var ve biz bu büyük bilginin sadece en yalın ve bize gerekli olan bugünkü şeklini almış halini kullanıyoruz. 

Uzun lafın kısası EFT ile tanışmak benim için dönüm noktası oldu ve bu konuda bir çok deneyim ve tecrübe sahibi oldum. 
Ardından bu konuda uzmanlaşma kararı alarak önce The AMT (GEO) onaylı EFT Master uzman uygulayıcı sonrasında ise Eğitmenlik Sertifikasını da alarak eğitmen oldum. 

Ayrıca Pozitif EFT, Energy EFT Foundation ve TAT , Modern Stres Yönetimi Sertifikalarınada  sahibiyim. Uzun zamandır bireysel seanslarla insanların sıkıntılarına yardımcı olmaktayım. İnsanlarda EFT'nin küçük dokunuşlarla nasıl büyük mucizeler yaratabildiğini izlemenin gurunu ve sevincini yaşamaktayım. Bunun manevi olarak bana verdiğimi mutluluk paha biçilemez. 

Sizleri de EFT ile tanışmaya davet ediyorum.

Sevgiyle kalın...


İlgili Anahtar Kelimeler: erkan özkan,nimet özkan,eft uzmanı,eft uzmanlarıBiz Kimiz nedir,
scroll up